Hakkımızda

Alfa Teknik
7 / 24 Teknik Destek


home_insurance_for_business_2
Alfa Teknik olarak biz gelişen teknolojiyi ve müşteri beklentilrini ön planda tutarak eğitimli uzman kadrosu ile ekonomik ve kesintisiz teknik servis hizmeti sunmaktır.

home_insurance_for_business_1
Teknolojik yeniliklerin öncüsü olan ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden “alfa teknik servis hizmetleri” olarak hedefimiz; Beyaz eşya, Klima, Kombi, Elektrikli ev aletleri ve Ankastre mutfak cihazları teknik servis hizmetleri sektöründe adından övgüyle söz edilen başarılı bir firma olmaktır. Ecodense marka kazanlar için yekili bayiliğimiz bulunmakla birlikte Candy ve Öz Tiryakiler Yetkili Servisliklerimiz vardır.

Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Yetkili servisi olduğumuz Hoover, Candy, Teka Ankastre, Kügerr, Daewoo electronik, Pera Ankastre, Blanco, Kumtel, Luxell ve King gibi dünya devi markaların dışında Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Profilo gibi diğer bütün markalarada özel olarak servis hizmeti vermekteyiz. Alfa teknik olarak siz değerli ve kıymetli Balıkesir'li müşterilerimizin Kombi-Klima bakım, onarım ve arızalarında her zaman hizmetinizdeyiz. Yetkili servisi olduğumuz Süsler markasının dışında Vailant, Viessman, Bosch, Airfel, Baymak, Demirdöküm, Protherm, Termodinamik gibi bütün diğer markalarada özel olarak 7/24 servis hizmeti vermekteyiz..


Sözleşmeli Markalarımız