Hizmetlerimiz

Kombi Servisi

Balıkesir' kombi serviscisi olarak her marka kombi servis, montaj, bakım, onarım hizmetlerini vermekteyiz. 7/24 geçindiren servis hizmetimizde, günün hangi saati olursa olsun bizi arayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz anda seyyar servis aracımızla dakikalar içerisinde ev yada iş yerinize gelip sorunu hallediyoruz.
ARIZA FORMU

Balıkesir Beyaz Eşya Servisi

Balıkesir' in en iyi ve en uygun fiyatlı teknik servisi olan beyaz eşya servisimizde, Çamaşır makinesi arıza teknik servis hizmeti, Bulaşık makinesi teknik servis hizmeti, Buzdolabı teknik servis hizmeti, Fırın teknik servis hizmeti, Kombi teknik servis hizmeti ve diğer teknik servis hizmeti verilmektedir.
ARIZA FORMU

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Mutfak Servisi olarak, bütün işletme sahiplerine servis konusunda destek oluyoruz. Sanayi tipi mutfak ekipmanları arızalandığı takdirde firmamızdan teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Sanayi tipi bu cihazlar ticari amaçlı kullanıldığından hem yoğun hem aktif olarak kullanılmaktadır. Bu cihazlar devamlı kullanıldığından dolayı arıza verebilir. Bu arızalar zamanında yapılmalıdır aksi takdirde daha büyük arızalara sebebiyet verebilir
ARIZA FORMU

Soğutma Sistemleri Servisi

Hedefimiz Isıtma, Soğutma sektöründe önder servislerin içinde yer alıp ileri teknoloji ile müşterilerimize en ekonomik, en az enerji tüketimi, en üst nitelik ile çevreye hassas çözümler sunarak devamlı büyüme kaydederek ilerlemektir.
ARIZA FORMU

Anlaşmalı Teknik Servis Markalarımız